Veliká gratulace holkám za dosažený čas v Nasobůrkách 22.35s. Doufám že vám nadšení a zdraví vydrží i do další sezony. To stejné platí i pro kluky a super sobotní výkon.

Titulek: Pozvánka

Tak ještě jedna a poslední změna.Termín soutěže se naposled přesouvá na 27.8.

Datum: 08.07.2011

Zdravím soupeře.
Tak je to konečně tady a po několika změnách byl dohodnutej termín naší pohárovky.
Tak bude to v sobotu 13.8.2011.Příjezd a prezence bude do 12:45 a ve 13:00 to vypukne.Pokud nebudete třeba stíhat tak se můžete zaprezentovat i později.Pojede se klasika muži na 3B,ženy na 2B.Podle toho kolik se nás tam sejde uvidíme jestli to uděláme na jeden nebo dva pokusy.
Tak že se moc těšíme a doufáme,že dorazíte.
Zatím zdarec.

Datum: 03.02.2011

Vložil: Radeon

Titulek: CPS

Dobrý den, byl bych velice rád, kdyby jste zaregistrovali Váš tým na novém hasičském portálu CPS - Centrum požárního sportu. Podpoříte tím jeho rozvoj. Děkuji za váš čas a přízeň.

Manažer projektu Otto Steinberg ve spojení s Požáry.cz.

Sport.pozary.cz

„Pro lidi, kteří se baví požárním sportem.“

Datum: 06.08.2010

Vložil: Radek SDH Doloplazy

Titulek: ---

Chlapi, ať vám vydrží to nadšení, držim palce a teho Aldu poslóchéte :)

Datum: 21.06.2010

Vložil: pospa odrlice

Titulek: pozvánka

dobrý večer rádi bychom vás pozvali na naši pohárovou soutěži na https://sdh-odrlice.webnode.cz/diskuze/ běží rezervace startovní pořadí byli by jsme rádi kdyby jste se zarezervovali díky moc těšíme se na vás SDH Odrlice